+370 37 295816
info@vyciokomisarai.lt

Būsto Apsauga

Užtikrindami Jūsų turto saugumą garantuojame Jums komfortą

Būsto apsauga

Apsaugosime Jus ir Jūsų būstą nuo įsibrovėlių ir kitų pavojų. Saugomame objekte įungta apsaugos sistema suveikia įsibrovimo į patalpas ar kitų (pvz. gaisro ar užliejimo) pavojų atveju ir siunčia signalą į mūsų centrinį stebėjimo pultą. Gavęs pavojaus signalą, budėtojas siunčia profesionalų, ginkluotą greitojo reagavimo ekipažą į saugomą objektą. Į vietą atvykęs ekipažas nutraukia pasikėsinimą į Jūsų turtą ar sveikatą ir nedelsiant sulaiko pažeidėjus.

Gyvenviečių apsauga

Užtikrinsime saugią kaimynystę Jūsų gyvenvietėje ar privačiame kvartale. Patruliuojantis greitojo reagavimo ekipažas prižiūri bendrą tvarką gyvenvietėje, vykdo gyventojų srautų kontrolę ir reaguoja i saugos sistemų suveikimus bei imasi veiksmų iškilus ekstremaliems atvejams. Tapkite saugios bendruomenės dalimi.

Apsaugos sistemų įrengimas

Atsižvelgę į Jūsų poreikius ir saugomą objektą įrengsime optimalią apsaugos sistemą. Įrengiant apsaugos sitemą naudojame tik patikimą patikrintų gamintojų įrangą: tiek paprasčiausias, tiek išmaniąsias, telefonu valdomas, apsaugos sistemas.

Ginklų saugykla

Jei išvykstate ilgesniam laikui, patikėkite savo ginklą mums ir grįžę tikrai jį rasite. Esame įsirengę licencijuotą ginklų saugyklą, kurioje saugomi juridinių ir fizinių asmenų ginklai, vertingi dokumentai bei kitos materialinės vertybės.

Privačių renginių apsauga

Mandagūs, profesionalūs ir didžiulę patirtį turintys saugos darbuotojai, apmokyti užtikrinti viešąją tvarką ir saugumą įvairių masinių renginių metu, užtikrins Jūsų šventės privatumą ir svečių saugumą.

Asmens sargybinio paslaugos

Jei įtariate, kad Jums ar Jūsų šeimos nariams gresia pavojus, specialiai parengti asmens sargybiniai užtikrins Jūsų saugumą ir ramią aplinką.

Kinologo paslaugos

Dingusių asmenų paieška

Mūsų kinologai su apmokytais pagal specialius kursus tarnybiniais šunimis atlieka dingusių asmenų paiešką. Išskirtinių sugebėjimų šunys gali sekti pėdomis ypatingai sudėtingomis sąlygomis, pėdsakai gali būti net kelių dienų, ar per tą laiką paslėpti sniego, taip pat netgi vanduo jiems sekant pėdsakais nėra kliūtis.

Viešosios tvarkos užtikrinimas masiniuose renginiuose

Kinologai su šunimis užtikrina viešąją tvarką ir saugumą įvairiuose objektuose ir masiniuose renginiuose. Šunys universalūs – išdresuoti atlikti žmogaus, daiktų, karštų pėdsakų, narkotinių medžiagų, sprogmenų paiešką, naudojami kovai su terorizmu. Šunys sugeba atlikti odorologinę (kvapų) identifikaciją, nuolat mokomi nebijoti šūvių, sprogimų, didelio triukšmo. Šunys, dalyvaujantys saugos tarnybos veikloje, yra išlaikę specialius testus, atitinkančius policijos bei pasienio šunims keliamus reikalavimus.

Ieškote geriausio sprendimo savo namų apsaugai?

SUSISIEKITE