+370 37 295816
info@vyciokomisarai.lt

Verslo Apsauga

Garantuojame ramybę užtikrindami Jūsų turto saugumą

Biurų bei teritorijų apsauga

Elektroninė sauga

Video stebėjimo ir elektroninės saugos priemonėmis apsaugosime Jūsų biurą ir aplink jį esančią teritoriją. O gavę signalą, pasirūpinsime, kad ginkluotas ekipažas pasirodytų objekte per keletą minučių.

Fizinė sauga postuose

Mūsų kvalifikuoti ir pagal poreikį ginkluoti darbuotojai užtikrins pastatų ir teritorijos apsaugą bei įmonės darbuotojų saugumą. Poreikiui esant vykdysime asmenų bei transporto priemonių judėjimo kontrolę.

Kombinuota sauga

Esant ypač didelėms teritorijoms pasiūlysime kombinuotos saugos paslaugą apimančią video stebėjimą, elektronines saugos priemones bei fizinę saugą taip minimizuojant kaštus ir užtikrinant maksimalų saugumą

Statybos aikštelių apsauga

Statybos aikštelės dažniausiai apima didelę, atvirą ir sudėtingo reljefo teritoriją, kurioje reikia apsaugoti techniką, statybines medžiagas bei užtikrinti pašalinių asmenų nepatekimą. Efektyviausiai tą galima padaryti naudojant kombinuotą apsaugą.

  • Įrengsime teritorijos perimetro apsaugos sistemą bei mobilių įrenginių elektronines apsaugos sistemas.
  • Įrengsime vaizdo stebėjimo sistemas ir vaizdo perdavimą budinčiam ekipažui, Centriniam Stebėjimo Pultui bei, poreikui esant, klientui.
  • Dislokuosime ginkluotą ekipažą objekte arba netoli jo. Poreikiui esant aprūpinsime ekipažą galingu keturračiu, su kuriuo jie per trumpiausią laiką galės pasiekti bet kurią statybų aikštelės vietą.

Kelių tiesimo technikos apsauga

Kelių tiesimo technika nuolat juda ir keičia savo dislokaciją. Todėl technikai apsaugoti geriausia rinktis greitai įrengiamus apsaugos sprendimus bei naudoti kombinuotą apsaugą.

  • Įrengsime teritorijos perimetro apsaugos sistemą bei kelių tiesimo technikos elektronines apsaugos sistemas
  • Įrengsime vaizdo stebėjimo sistemas ir vaizdo perdavimą budinčiam ekipažui, Centriniam Stebėjimo Pultui bei, poreikui esant, klientui.
  • Dislokuosime ginkluotą ekipažą objekte arba netoli jo.

Mobilių objektų apsauga

Mobilių objektų apsauga skirta įmonėms turinčioms autoparkus, taip pat užsiimančiomis krovinių pervežimu, autotransporto bei technikos nuoma. Mes užtikriname Jūsų technikos nuolatinį vietos ir būklės stebėjimą visoje šalyje ir operatyvų reagavimą į nustatyto režimo pažeidimus, taip pat teikiame ginkluotą svarbių krovinių palydą.

Svarbių asmenų apsauga

Laukiate svarbių svečių ir nerimaujate dėl jų saugumo? Pasitiksime juos jūsų nurodytoje vietoje, poreikiui esant pateiksime spec. transportą ir užtikrinsime ginkluotą apsaugą viso vizito metu Jums ir Jūsų svečiams.

Naktinių klubų ir masinių renginių apsauga

Mandagūs, profesionalūs ir didžiulę patirtį turintys saugos darbuotojai, apmokyti užtikrinti viešąją tvarką ir saugumą įvairių masinių renginių metu, užtikrins sklandų Jūsų naktinio klubo darbą ir lankytojų saugumą.

Apsaugos sistemų įrengimas

Atsižvelgę į jūsų poreikius ir saugomą objektą įrengsime optimalią apsaugos sistemą. Įrengiant apsaugos sitemą naudojame tik patikimą patikrintų gamintojų įrangą tiek paprasčiausias, tiek išmaniąsias, telefonu valdomas, apsaugos sitemas.

Kinologo paslaugos

Dingusių asmenų paieška

Mūsų kinologai su apmokytais pagal specialius kursus tarnybiniais šunimis atlieka dingusių asmenų paiešką. Išskirtinių sugebėjimų šunys gali sekti pėdomis ypatingai sudėtingomis sąlygomis, pėdsakai gali būti net kelių dienų, ar per tą laiką paslėpti sniego, taip pat netgi vanduo jiems sekant pėdsakais nėra kliūtis.

Viešosios tvarkos užtikrinimas masiniuose renginiuose

Kinologai su šunimis užtikrina viešąją tvarką ir saugumą įvairiuose objektuose ir masiniuose renginiuose. Šunys universalūs – išdresuoti atlikti žmogaus, daiktų, karštų pėdsakų, narkotinių medžiagų, sprogmenų paiešką, naudojami kovai su terorizmu. Šunys sugeba atlikti odorologinę (kvapų) identifikaciją, nuolat mokomi nebijoti šūvių, sprogimų, didelio triukšmo. Šunys, dalyvaujantys saugos tarnybos veikloje, yra išlaikę specialius testus, atitinkančius policijos bei pasienio šunims keliamus reikalavimus.

Ginklų ir materialinių vertybių saugykla

Jei išvykstate ilgesniam laikui, patikėkite savo ginklą mums ir grįžę tikrai jį rasite. Esame įsirengę licencijuotą ginklų saugyklą, kurioje saugomi juridinių ir fizinių asmenų ginklai, vertingi dokumentai bei kitos materialinės vertybės.

Ieškote geriausio sprendimo savo verslo apsaugai?

SUSISIEKITE